Producenci
Czas i koszty dostawy

DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 200 ZŁ

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i Kupujący ponosi jeden koszt dostawy.

WARUNKI DOSTAWY

1. Wysyłka jest realizowana w sposób wybrany przez Użytkownika w momencie składania zamówienia, na adres dostawy wskazany przez Użytkownika. Dostawa zakupionych produktów, na zasadach określonych w regulaminie, następuje tylko na terenie Polski.
2. W przypadku, kiedy miejsce doręczenia zamówionych produktów jest inne niż terytorium RP warunki płatności, kosztów związanych z doręczeniem przesyłki oraz sposób dostawy ustala się indywidualnie z Użytkownikiem drogą korespondencji elektronicznej.
3. Sklep realizuje zamówienie (przekazuje do wysłania):
a) w przypadku przesyłki pobraniowej, czyli płatności przy odbiorze – zakupiony towar zostanie wysłany do 3 dni roboczych od dnia powiadomienia Użytkownika o przyjęciu zamówienia do realizacji,
b) przesyłki płatnej przed wysłaniem, czyli w przypadku wyboru opcji płatności: „przelew tradycyjny”, „szybki przelew lub płatność kartą płatniczą”- zakupiony towar zostanie wysłany w terminie do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania na koncie Sklepu wpłaty we właściwej wysokości.
c) Czas dostarczenia przesyłki ( od momentu wysłania paczki ze sklepu) zależy od przewoźnika i wynosi.
4. Do ww. terminów realizacji zamówienia nie wlicza się dnia, w którym Sklep poinformował Użytkownika o przyjęciu zamówienia do realizacji.
5. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub za pośrednictwem firm kurierskich.
6. Użytkownik powinien zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty dla przesyłek danego rodzaju. W razie zastrzeżeń Użytkownik może żądać od dostawcy sporządzenia protokołu uszkodzeń przesyłki.

 

KOSZ DOSTAWY
Koszt przesyłki uzależniony jest od formy płatności, wielkości paczki (dotyczy tylko wysyłek za pośrednictwem InPost Paczkomaty oraz Paczka w RUCHu) oraz łącznej wagi zamówienia (dotyczy tylko wysyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej).

RODZAJ PRZESYŁKI CZAS DOSTARCZENIA WIELKOŚĆ PRZESYŁKI OPŁATA ZA PRZESYŁKĘ
       
Paczkomaty 24/7 1-2 dni robocze Gabaryt A/B/C 12,00 zł
       
Paczka w RUCHu 1-2 dni robocze Gabaryt 20x20x30 (5kg) 6,70 zł
       
Pocztex Kurier 48 1-2 dni robocze Gabaryt 70x60x60 (20kg) 12,00 zł
       

Pocztex Kurier 48 Pobranie

1-2 dni robocze Gabaryt 70x60x60 (20kg) 20,00 zł
       
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl