Wczytuję dane...
Model: 24032
EAN: 4008600181354
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Nuk

 

Nuk Płyn Do Mycia Butelek I Smoczków 500ML 256361

Przez pierwsze kilka miesięcy dziecko karmione jest głównie mlekiem lub kaszkami. Silne osady z białka zawartego w mleku zostają w butelkach do karmienia, na smoczkach i innych naczyniach, powodując rozwój bakterii oraz brzydki zapach.

Środki czystości firmy NUK zostały przygotowane z myślą o dzieciach i dla dzieci, aby ich smoczki, butelki, laktatory i inne akcesoria były maksymalnie higieniczne, bezpiecznie i wyjątkowo czyste po każdym umyciu. Płyn do butelek i smoczków gwarantuje, że na akcesoriach dla Twojego dziecka nie pozostały żadne bakterie, a składniki roztworu są nieszkodliwe i nieinwazyjne dla maluszka.

Naturalne składniki

Podstawowy pokarm dziecka, czyli mleko, kaszka, papka lub soki, pozostawiają w butelkach, na smoczkach i innych akcesoriach osad z białka. To powoduje nieprzyjemny zapach i rozwój bakterii. Płyn firmy NUK jest maksymalnie bezpieczny dla dziecka, a jednocześnie w 100% czyści używane przez nie akcesoria. Płyn zawiera bioenzymy, które docierają do każdej szczeliny w butelkach, smoczkach, sztućcach, naczyniach czy laktatorach, a następnie osadzają się na nich, rozbijając je i umożliwiając łatwe spłukanie. Płyn nie pozostawia osadów. Nie zawiera też barwników, składników zapachowych ani sztucznych środków. Składniki wyprodukowano z naturalnych surowców. O neutralnym ph.

Właściwości:

  • przeznaczony specjalnie do mycia akcesoriów dziecięcych
  • składniki oparte na naturalnych, nie zawiera środków zapachowych ani barwiących
  • skutecznie usuwa osady z mleka, kaszki, soków
  • łatwo się spłukuje
  • Nie zawiera barwników i składników zapachowych
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...