Wczytuję dane...
Model: SCF802/01
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8710103826286
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Avent

Philips Avent Kubek Twardy Ustnik 9m+ Niebieski 300 ml

Super odporny na gryzienie ustnik dla pierwszych ząbków Kubek z ustnikiem Philips Avent My Grippy jest wyposażony w wyjątkowy zawór i zapewnia szczelność — potwierdzają to mamy! Jego antypoślizgowa struktura i wyprofilowany kształt dostosowany do małych rączek pomagają dzieciom w nauce samodzielnego picia.

Cechy kubka:

  • Szczelny kubek umożliwiający picie bez rozlewania

Kubek z ustnikiem  Philips Avent My Gippy jest wyposażony w wyjątkowy zawór który zapewnia szczelność. Jego antypoślizgowa struktura i wyprofilowany kształt dostosowany do małych rączek pomagają dzieciom w nauce picia.

  • Zaawansowany zawór — picie bez rozlewania

Ten szczelny kubek z ustnikiem umożliwia picie bez rozlewania nawet w podróży. Wyjątkowy zawór sprawia, że płyn wypływa tylko wówczas, gdy dziecko pije z kubka, więc nie musisz martwić się drobnymi wypadkami. Nie tylko my tak twierdzimy — 82% mam potwierdza szczelność tego kubka*

  • Superodporny na gryzienie, twardy ustnik dla pierwszych ząbków

Ustnik My Grippy jest super odporny na gryzienie, co ułatwia dzieciom picie z kubka niekapka.

  • Wyprofilowany kształt i antypoślizgowa struktura

Twoje dziecko szybko opanuje umiejętność samodzielnego picia dzięki wygodnym uchwytom tego kubka. Jego wyprofilowany kształt i antypoślizgowa struktura ułatwiają trzymanie w małych rączkach.

  • Mała liczba części — prosty montaż i czyszczenie (można myć w zmywarce)

Kubek z ustnikiem Philips Avent My Grippy zawiera tylko kilka części, dzięki czemu jego składanie jest wyjątkowo proste. Jest wyposażony w higieniczną nasadkę, która pomaga w utrzymaniu czystości ustnika, a wszystkie jego elementy można myć w zmywarce, co zapewnia wygodę użytkowania

  • Bez bisfenolu A (0% BPA)