Wczytuję dane...
Model: 721306_1
EAN: 4008600279402
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Nuk

NUK Smoczek Silikonowy Na Butelkę 0-6m Nature Sense 2L 2szt 

 

Nuk Nature Sense smoczek do butelki 0-6m rozmiar L do papek

  • kilka małych otworów, które są wzorowane na kanalikach mlecznych w piersi, zapewnia swobodny i naturalny wypływ pokarmu
  • szerokie, elastyczne oparcie dla warg i wyjątkowo miękka końcówka smoczka - podobne do piersi mamy
  • spłaszczone dno - dużo miejsca na język
  • innowacyjny Antykolkowy Odpowietrzacz pomaga zapobiegać połykaniu powietrza
  • nie zawiera BPA

 

Inspirowany przez naturę – co sprawia, że ten smoczek jest wyjątkowy

Oprócz kilku otworów przepływowych, które tak jak kanaliki mleczne w piersi mamy, zapewniają nieprzerwany, naturalny wypływ pokarmu, smoczek ma też wyjątkowo szerokie i elastyczne oparcie dla warg, które sprawia, że dziecko czuje się tak jakby ssało pierś mamy. Innowacyjny antykolkowy odpowietrzacz pozwala dziecku ssać bez przerw, tak jak w przypadku ssania piersi, co pomaga zapobiegać połykaniu powietrza przez dziecko. Również wyjątkowo miękka końcówka smoczka jest wzorowana na naturalnym modelu - jest ona szczególnie elastyczna i dostosowuje się do jamy ustnej dziecka podobnie jak brodawka sutkowa mamy.

Smoczek, który jest polecany przez mamy, położne i pediatrów, jest dostępny z różną liczbą otworów przepływowych (S, M i L) dostosowaną do rodzaju pokarmu – od mleka mamy do papek. Gdy dziecko podrośnie, możesz wybrać większy rozmiar smoczka – smoczki Nature Sense dostępne są dla dzieci od 0 do 6 miesięcy.

 

Opakowanie zawiera:

  • 2x smoczek 0-6m rozmiar L