Wczytuję dane...
Model: 730325_red
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4008600318910
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Nuk

Nuk Silikonowy Smoczek Uspokajający 0-6m Myszka Minnie

Anatomiczny smoczek uspokajający NUK – zachowuje prawidłowy odruch ssania a budowa sprawia, że niemowlę swobodnie oddycha przez nos i połyka ślinę. Na podstawie najnowszych opinii lekarzy stwierdzono ze smoczek  posiada specjalne dopasowanie tak, aby uspokajały dziecko jeszcze lepiej niż wcześniej, co osiągniętą poprzez znany dziecku kształt. Używanie smoczków  NUK nie wpływa w żaden sposób niekorzystnie na karmienie piersią.

 

Silikon – wysokiej jakości materiał syntetyczny

Smoczki silikonowe NUK wykonane są z wysokiej jakości przezroczystego tworzywa. Silikon jest łatwy do czyszczenia oraz szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zmienia się nawet pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie z tłuszczem zawartym w pokarmie. Smoczki silikonowe są neutralne w zapachu i smaku. Silikon jest jednakże znacznie mniej wytrzymały na rozerwanie niż lateks. W przypadku zauważenia nawet najmniejszych śladów uszkodzenia smoczek silikonowy należy wymienić na nowy. Generalnie dla zachowania higieny zaleca się wymieniać wszystkie smoczki i lateksowe i silikonowe, co 1-2 miesiące.

 

Zalety:

  • ulepszony anatomiczny kształt NUK – wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka w czasie ssania
  • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka to przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących
  • płaski guzik na tarczce zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku
  • nie zawiera BPA

Wielofunkcyjne opakowanie – rozwiązanie przyjazne dla środowiska

Zamiast wyrzucać opakowanie po smoczkach, teraz można je wykorzystać również do innych celów. Może ono służyć jako pudełko do przechowywania smoczków, aby się nie zgubiły lub zabrudziły, np. w czasie spaceru. Pudełka również po nalaniu wody można używać do higienicznego czyszczenia w kuchence mikrofalowej.