Wczytuję dane...
Model: 216248
EAN: 4008600360001
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Nuk

Nuk Butelka First Choice+ 6-18m Z Czujnikiem Temperatury 360 ml Różowa

Butelka ze wskaźnikiem temperatury przeznaczona dla dzieci od 6 do 18 miesiąca życia. Doskonale sprawdzi się przy podawaniu pokarmu innego niż mleko. Posiada system antykolkowy, który zmniejsza ryzyko pojawienia się kolek. Dzięki wskaźnikowi temperatury umożliwia rodzicom przygotowanie posiłku o optymalnej dla dziecka temperaturze.

Właściwości:

  • wygodna do trzymania, napełniania, wygodna do trzymania, napełniania,czyszczenia i przechowywania
  • smoczek do butelki First Choice+ (wyjątkowo miękki smoczek dostosowany do kształtu jamy ustnej)
  • antykolkowy system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce
  • wykonana z wytrzymałego polipropylenu (PP)
  • pojemność 360ml
  • nie zawiera zawiera bisfenolu A (BPA)
  • silikonowy smoczek 6-18m XL (do gęstych płynów, kaszki)

Wskaźnik temperatury

Aby mieć pewność, że pokarm podawany niemowlęciu nie będzie zbyt gorący, butelka NUK First Choice+ posiada wskaźnik temperatury. Wskaźnik wygląda jak termometr i jest umieszczony pomiędzy kreskami podziałki. Wskaźnik zmienia kolor pod wpływem zmiany temperatury zawartości butelki. Jeżeli pokarm jest zbyt gorący, wskaźnik zmieni kolor z niebieskiego na biały. Pokarm powinien być podawany niemowlęciu w temperaturze ciała (37°= kolor błękitny).

Smoczek do butelki NUK First Choice+ - najbardziej naturalny smoczek dla Twojego dziecka

Smoczek do butelki NUK First Choice+ pozwala dziecku na spokojne picie, prawie tak jak przy piersi mamy. Smoczek ten, który ma kształt odpowiedni dla rozwoju szczęki dziecka, ma specjalną miękką strefę oraz ulepszony system odpowietrzania NUK Air System. Jest on szczególnie dobrze akceptowany przez dzieci i bardzo dobrze sprawdza się w przypadku łączenia karmienia piersią i butelką.

Butelki NUK First Choice+ są wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, który jest szczególnie wytrzymały i nadaje się także do zamrażania.