Wczytuję dane...
Model: 225156
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Nuk

NUK Zestaw First Choice Plus Collection Set 0-6m Niebieski

Doskonały prezent po narodzeniu dziecka
Zestaw NUK First Choice Plus Collection Set to kompleksowy zestaw produktów NUK dla dziecka w wieku od urodzenia do 6 miesięcy. Jest zapakowany w atrakcyjne pudełko prezentowe, więc doskonale sprawdzi się jako prezent dla młodych rodziców po narodzeniu dziecka. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, więc pasuje zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

Zestaw zawiera:

  • Butelka First Choice Plus z silikonowym smoczkiem

Kiedy niemowlę staje się małym dzieckiem, butelka NUK First Choice+ do nauki picia ułatwia przejście od karmienia piersią lub butelką do samodzielnego picia. Silikon to elastyczne, szczególnie miękkie tworzywo, które jest niezwykle odporne na wysokie temperatury i neutralne w smaku. Nie zawiera szkodliwych substancji, można go wygotowywać, jest przezroczysty, bez zapachu i o gładkiej powierzchni. System odpowietrzania NUK AIR SYSTEM wyrównuje ciśnienie w butelce, co pomaga zapobiegać kolce spowodowanej połykaniem powietrza przez dziecko.

  • Smoczek uspokajający NUK Happy Days, 0-6 miesięcy

Smoczek uspokajający NUK Classic Happy Days ma anatomiczny kształt NUK, który jest korzystny dla rozwoju szczęki dziecka oraz anatomiczną tarczkę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa, która występuje w różnych kolorach i wzorach. Wszystkie smoczki uspokajajace NUK mają system odpowietrzania NUK Air System, który sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się, co pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki.

  • Osłonka do smoczka uspokajającego NUK

Osłonka smoczka uspokajającego NUK chroni gumkę smoczka przed zabrudzeniem i umożliwia higieniczne przechowywanie smoczka. Idealnie sprawdza się w domu i na spacerze. Pasuje do wszystkich smoczków uspokajających NUK - oprócz smoczków Freestyle.

  • Łańcuszek do smoczka

Łańcuszki do smoczków są bardzo praktyczne, ponieważ zapobiegają zgubieniu lub upuszczeniu smoczka na ziemię. Łańcuszek do smoczka NUK posiada wygodny klips do przypinania do ubrania dziecka oraz zaczep do przymocowania do uchwytu smoczka. Łańcuszek NUK jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych – wytrzymałych, nietłukących i dostępnych w wielu wzorach. Zawsze gotowy do użytku w razie potrzeby. Łańcuszek NUK sprawia, że smoczek jest zawsze na swoim miejscu. A jego śliczne wzory sprawiają, że jest atrakcyjnym dodatkiem. 

Właściwości:

  • butelka First Choice 300 ml ze smoczkiem silikonowym
  • silikonowy smoczek uspokajający, rozmiar 1 (0-6 mies.)
  • osłonka do smoczka
  • łańcuszek do smoczka
  • nie zawiera bisfenolu A (BPA