Wczytuję dane...
Model: SCF810/14
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8710103852636
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Avent

Philips Avent Butelka Antykolkowa 0m+ Airfree Classic+ 125ml

Przy pomocy butelki antykolkowej 125 ml z nakładką AirFree Classic od Philips Avent ograniczysz występowanie kolek, gazów, ulewania i odbijania u swojego maluszka. W smoczku znajduje się zaworek zapobiegający powstawaniu podciśnienia podczas karmienia. Smoczek butelki pozostaje wypełniony mlekiem, także w pozycji poziomej podczas karmienia dziecka. To redukuje refluks oraz połykanie powietrza, a karmienie staje się wygodniejsze dla Ciebie i Twojej pociechy. Prążkowana struktura zapobiega wypadaniu smoczka i pozwala na wygodne karmienie bez przerw.

Specyfikacja:

 • Nakładka antykolkowa AirFree

Innowacyjna nakładka antykolkowa AirFree odprowadza powietrze ze smoczka, dzięki czemu dziecko połyka go mniej podczas karmienia. Ogranicza w ten sposób występowanie powszechnych problemów związanych z karmieniem - kolki, gazów, refluksu.

 • Łatwa obsługa

Napełnij butelkę mlekiem, załóż nakładkę antykolkową AirFree na krawędź butelki i przykręć smoczek. Przechyl butelkę w dół, aby mleko wypełniło smoczek. W czasie karmienia nakładka AirFree powinna znajdować się u góry. Możesz używać butelki Philips Avent z nakładką antykolkową lub bez niej. Akcesorium pasuje do butelek antykolkowych Philips Avent o pojemności 125 ml, 260 ml i 330 ml.

 
 • Zabezpiecza mleko, nie dopuszcza powietrza, ułatwia karmienie w pozycji pionowej

Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo, dzięki czemu dziecko może pić w bardziej naturalnej pionowej pozycji. To pomaga ograniczyć refluks oraz połykanie powietrza, a karmienie staje się wygodniejsze dla Ciebie i Twojego maleństwa.

 
 • Smoczek pełen mleka, a nie powietrza

Nasza wyjątkowa nakładka antykolkowa AirFree odciąga powietrze ze smoczka, więc dziecko połyka go mniej w czasie karmienia. Dzięki temu rzadziej występują powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks.

 
 • Zmniejsza ryzyko kolki

Badania kliniczne wykazały, że butelka Philips Avent zmniejsza kolkę. Jak? Zawór w smoczku zapobiega powstawaniu podciśnienia, gdy dziecko pije, umożliwiając nieprzerwane podawanie pokarmu. Może to zmniejszyć kolkę, wiatry i ulewanie się.

 
 • Prosty montaż i czyszczenie — nakładka antykolkowa AirFree to pojedyncza część

Nakładkę antykolkową AirFree można założyć na dowolną butelkę antykolkową Philips Avent. Nakładka jest jednoelementowa, więc jej czyszczenie nie sprawia problemu.

 
 • Łatwa obsługa

Napełnij butelkę mlekiem, załóż nakładkę antykolkową AirFree na krawędź butelki i przykręć smoczek. Przechyl butelkę w dół, aby mleko wypełniło smoczek. W czasie karmienia nakładka AirFree powinna znajdować się u góry. Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo podczas karmienia w pozycji pionowej.

 
 • Używaj butelki z zaworem AirFree lub bez niego

Możesz używać butelki Philips Avent z zaworem AirFree lub bez niego. Zawór AirFree jest kompatybilny z naszymi butelkami Philips Avent Anti-Colic i Classic + o pojemności 125 ml, 260 ml i 330 ml.

 
 • Żebrowana faktura zapobiega zapadaniu się smoczka, umożliwiając nieprzerwane karmienie

Kształt smoczka umożliwia bezpieczne przysysanie, a żebrowana faktura pomaga zapobiegać zapadaniu się smoczka. Dzięki temu karmienie nie wymaga przerw i jest komfortowe.

 

Zawartość zestawu:

 • butelka 125 ml: 1 szt;
 • nakładka AirFree SCF810/14;
 • smoczek do tej butelki 0m+ (1 dziurka): 1 szt;
 • pokrywka do tej butelki: 1 szt.